Lidhje

Filmi “Paftuar” dhe emigracioni


Filmi “Paftuar” dhe emigracioni
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:14 0:00

Filmi, i bazuar në histori të vërteta, përshkruan vështirësitë e emigrantëve shqiptarë në Greqi në vitet 90

XS
SM
MD
LG