Lidhje

Pandemia dhe ndërgjegjësimi i qytetarëve mbi rrezikun


Pandemia dhe ndërgjegjësimi i qytetarëve mbi rrezikun
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Ekspertët në Shqipëri thonë se megjithë paralajmërimet, pjesa më e madhe e njerëzve nuk po i respektojnë masat mbrojtëse.

XS
SM
MD
LG