Lidhje

Pandemia dhe personat me aftësi ndryshe


Pandemia dhe personat me aftësi ndryshe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Në Shkodër, me mbështetjen e një çifti të moshuarish nga Shtetet e Bashkuara, më shumë se 50 persona me aftësi ndryshe, po marrin pjesë në një kamp 10 ditor që synon mbështetjen e tyre në këtë periudhë të vështirë pandemie.

XS
SM
MD
LG