Lidhje

Parku natyror i Bredhit të Hotovës


Parku natyror i Bredhit të Hotovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Disa nga parqet natyrore kombëtare në Shqipëri janë ende pak të vizituara kryesisht prej mungesës së rrugëve lidhëse. Drejtuesit e Agjencisë së Zonave të Mbrojtura thonë se Moratoriumi i Pyjeve dhe Gjuetisë po ndikon që parku të shtojë florën dhe faunën.

XS
SM
MD
LG