Lidhje

Funksionimi jo i duhur i Parlamentit të Kosovës


Funksionimi jo i duhur i Parlamentit të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00

Në Kosovë, autoritetet i bënë thirrje opozitës që të heqë dorë nga bllokimi i parlamentit, ndërsa partitë opozitare u zotuan sërish se nuk do të lejojnë funksionimin e tij, deri në tërheqjen e marrëveshjeve me Serbinë dhe Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG