Lidhje

Pashkët në Kosovë

  • Leonat Shehu

Në Kosovë, udhëheqësit politikë e fetarë, me rastin e Pashkëve bënë thirrje për ruajtjen e paqes, për tolerancë dhe pajtim ndërmjet njerëzve.

Kosova feston Pashkët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG