Lidhje

Maqedoni, PDSH rikthehet në parlament


Maqedoni, PDSH rikthehet në parlament
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Partia Demokratike Shqiptare në Maqedoni ka vendosur t’i japë fund bojkotit disa javësh të Parlamentit. Kryetari i saj, Menduh Thaçi thotë se duke u kthyer në Parlament, deputetët e PDSH-së, i heqin mundësinë qeverisë të përdorë alibinë se edhe partia e tyre është fajtore për ngecjen e proceseve dhe thellimin e vendit në krizë politike.

Maqedoni, PDSH rikthehet në parlament
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

XS
SM
MD
LG