Lidhje

Përgatitjet për zgjedhjet në Shqipëri


Përgatitjet për zgjedhjet në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Në Shqipëri krahas fushatës së partive politike po zhvillohen edhe përgatitjet për ditën e votimeve. Autoritetet po vlerësojnë rëndësinë e rolit të komisionerëve në zgjedhje si dhe të paanshmërisë së policisë gjate fushates dhe diten e zgjedhjeve.

XS
SM
MD
LG