Lidhje

Përgatitjet për zgjedhjet vendore në Tuz


Përgatitjet për zgjedhjet vendore në Tuz
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Të dielën, më 3 mars, mbahen zgjedhjet vendore për komunën e Tuzit në Malësi. Komisioni Komunal Zgjedhor në Tuz ka bërë përgatitjet e fundit dhe sipas këtij komisioni çdo gjë është e gatshme për procesin zgjedhor.

Këto janë zgjedhjet e para me statut të ri, si komunë e plotë të Tuzit në Malësi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG