Lidhje

Media Arkivi

Shkup, reagime ndaj vendimit për përgjimet


Prokuroria e Posaçme në Maqedoni tha sot se zyra e presidentit Gjorgje Ivanov nuk është konsultuar me të në lidhje me vendimin e presidentit për faljen e një numri politikanësh dhe zyrtarësh të tjerë shtetërorë.

XS
SM
MD
LG