Lidhje

Turizmi në Përmet


Turizmi në Përmet
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:43 0:00

Në Luginat natyrore në jug të Shqipërisë kanë nisur të zhvillohen disa forma të turizmit. Të rinj që udhëheqin grupet e vizitorevenë rajonin ePërmetit thonë se turizmi në këto zona ka nevojë për mbrojtjen e pasurive natyrore. Specialistët e turizmit shqetësohen për mundësinë e përhapjes në zona të kultivmit të marijuanës që do të cënonte jo vetëm rendin dhe sigurinë,por edhe turizmin.

Turizmi në Përmet
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:43 0:00

XS
SM
MD
LG