Lidhje

Përmeti, qyteti i harmonisë


Përmeti, qyteti i harmonisë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

Qyteti i Përmetit është i vetmi në Shqipëri që nuk shënoi gjatë vitit të shkuar asnjë vepër penale. Banorët e Përmetit thonë se harmonia është trashëguar dhe mes tyre ka edhe një bashkëjetesë të çmuar fetare.

XS
SM
MD
LG