Lidhje

Peshkimi i paligjshëm në bregdetin e Ulqinit


Peshkimi i paligjshëm në bregdetin e Ulqinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Gjuetia e paligjshme dhe përdorimi i dinamitit ka larguar peshkun nga bregdeti i Ulqinit dhe e ka dëmtuar ndjeshëm ekosistemin nënujor të kësaj pjese të bregdedit të Adriatikut.

XS
SM
MD
LG