Lidhje

Peticioni per shkarkimin e guvernatorit Fullani


Peticioni per shkarkimin e guvernatorit Fullani
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Në Shqipëri vazhdon prej një muaji nënshkrimi i një peticioni qytetar për shkarkimin e guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani. Organizatori i protestave dhe peticionit kundër vjedhjes së Bankës, Zirkon Disha, thotë se deri tani janë mbledhur mbi 12 mijë firma.

XS
SM
MD
LG