Lidhje

Masakra e Kolorados

Policia në Kolorado tha se të paktën 12 persona janë vrarë dhe 38 të tjerë janë plagosur gjatë incidentit në një kinema në rrethinat e Denverit

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG