Lidhje

Houston gati për "Super Bowl"

Super Bowl është ngjarja më e shikuar sportive amerikane e vitit. Finalja e Ligës Kombëtare të Futbollit luhet mes skuadrave "Patriots" të Nju Ingland dhe "Falcons" të Atlantës. Loja do të luhet në Hjuston, të Teksasit të dielën, më 5 shkurt.
Shih më tepër

A young fan pretends to be a player on his favorite team, the Houston Texans, at the NFL Experience in downtown Houston. The Super Bowl, the NFL championship game and most watched football game worldwide, will be played here on Sunday, February 5th. (B. A
5

A young fan pretends to be a player on his favorite team, the Houston Texans, at the NFL Experience in downtown Houston. The Super Bowl, the NFL championship game and most watched football game worldwide, will be played here on Sunday, February 5th. (B. A

Helmets on display
6

Helmets on display

The George R. Brown Convention Center in Houston, Texas is hosting the NFL Experience, a fan festival with interactive experiences, autograph sessions with professional football players, and games for kids. This all leads up to Sunday's big NFL championsh
7

The George R. Brown Convention Center in Houston, Texas is hosting the NFL Experience, a fan festival with interactive experiences, autograph sessions with professional football players, and games for kids. This all leads up to Sunday's big NFL championsh

XS
SM
MD
LG