Lidhje

Houston gati për "Super Bowl"

Super Bowl është ngjarja më e shikuar sportive amerikane e vitit. Finalja e Ligës Kombëtare të Futbollit luhet mes skuadrave "Patriots" të Nju Ingland dhe "Falcons" të Atlantës. Loja do të luhet në Hjuston, të Teksasit të dielën, më 5 shkurt.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG