Lidhje

Pasojat e uraganit Maria

Uragani Maria solli rreshje të mëdha shiu në Porto Riko të enjten, pasi ndërpreu energjinë elektrike në të gjithë ishullin, duke përmbytur shumë zona dhe duke vrarë të paktën një person.


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG