Lidhje

Ne Foto: Marshimi kunder abortit

Mijëra aktivistë anti-abortit u mblodhën në Uashington të premten, për një tubim vjetor kunder abortit që është elektrizuar këtë vit nga ndryshimet e pritshme nën administrimin e Donald Trump dhe Kongresit të udhëhequr nga republikanet.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG