Lidhje

Parisi mban zi për viktimat e sulmit terrorist

Parisi kujtoi viktimat e sulmit terrorist të së premtes, duke vendosur lule, qirinj dhe mesazhe tek vendet ku ndodhën sulmet vdekjeprurëse

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG