Lidhje

Paris, vriten dy terroristë të dyshuar

Presidenti francez thotë se vendi i tij është në luftë me terrorizmin nga grupi Shtetit Islamik dhe dëshiron të ndërtojë një koalicion të gjerë


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG