Lidhje

Lojërat Olimpike Dimërore 2018 - Ceremonia hapëse

Lojërat Olimpike Dimërore 2018 filluan zyrtarisht në Pjong Çang të Koresë së Jugut. Të pranishmit në ceremoninë e hapjes sfiduan temperaturat e ulta për të parë fishekzjarret, një shfaqje spektakolare të dritave dhe paradën e atletëve që hynë në Stadiumin Olimpik.


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG