Lidhje

Vrajet masive në San Bernardino

Autoritetet në San Bernardino të Kalifonisë, konfirmuan identitetin e dy të dyshuarve për vrasjet masive të mërkurën në një agjenci të shërbimeve sociale ku u vranë 14 persona dhe u plagosën 17.
Shih më tepër

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG