Lidhje

Cilësitë kuruese të plazheve të Ulqinit


Cilësitë kuruese të plazheve të Ulqinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Plazhet e Ulqinit janë të njohura në rajonin e Mesdheut për cilësitë kuruese. Në saje të faktorëve të shumtë natyrorë, Ulqini është shpallur “vendshërim klimatik dhe banjë e veçantë” me cilësi të jashtëzakonshme mjekuese.

XS
SM
MD
LG