Lidhje

Plazhi i Velipojës, çdo ditë 100 mijë pushues


Plazhi i Velipojës, me një vijë bregdetare prej më shumë se 10 kilometrash, tërheq çdo ditë rreth 100 mijë pushues, pjesa më e madhe nga Kosova. Edhe këtë vit, Velipoja është renditur ndër plazhet me ujin më të pastër, por pushuesit kërkojnë më shumë pastërti në plazh si dhe respektim të hapësirës publike.

Plazhi i Velipojës tërheq rreth 100 mijë pushues në ditë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG