Lidhje

Media Arkivi

Dorëhiqet Drejtori i Policisë Artan Didi


Vendimi pas ndalimit mbrëmë të shefit të zyrës së Interpol Tiranës dhe një punonjëseje tjetër të cilët dyshohet se kanë mbajtur të fshehur një kërkesë arresti ndërkombëtar të lëshuar nga autoritetet belge ndaj deputetit Mark Frroku.

XS
SM
MD
LG