Lidhje

Media Arkivi

Vazhdon kriza politike në Maqedoni


Analistët thonë se pushteti aktual po e drejton vendin nëpërmjet nëpërkëmbjes së institucioneve shtetërore dhe se këtë tashmë e ka kuptuar populli.

XS
SM
MD
LG