Lidhje

Ndikimi i zhvillimeve politike në ekonomi


Ndikimi i zhvillimeve politike në ekonomi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Kosovë, kanë kaluar më shumë se dy muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare dhe krijimi i institucioneve të reja kësaj radhe po përballet me sfida të shumta.

XS
SM
MD
LG