Lidhje

Media Arkivi

Kosovë, debat mbi integrimin në BE


Në Kosovë, partitë politike në pushtet dhe ato në opozitë debatuan për herë të parë pas shumë muajsh përballjeje dhe protestash të opozitës kundër koalicionit qeverisës.

XS
SM
MD
LG