Lidhje

Shkodra në prag të festës së Pashkëve


Shkodra në prag të festës së Pashkëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në prag të festës së Pashkëve, klerikët në Shkodër u kujtuan besimtarëve se ky është viti kur shqiptarët do të përjetojnë Shenjtërimin e Nënë Terezës dhe shpalljen e Martirëve shqiptarë.

XS
SM
MD
LG