Lidhje

“Dreaming American”, filmi rreth të riut shqiptar


“Dreaming American”, filmi rreth të riut shqiptar
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:33 0:00

Imigracioni është një nga temat më të debatuara në SHBA kohët e fundit dhe një nga elementët më të diskutuar ka qenë fati i emigrantëve që jetojnë në vend pa dokumente. Këtë përvojë e përjetoi për vite me radhë në Nju Jork dhe aktori Prekë Radoina, një i ri nga Thethi, në veri të Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG