Lidhje

Vizita e Presidentit Obama në Lindjen e Mesme

Presidenti amerikan Barack Obama visiton Lindjen e Mesme, për bisedime me udhëheqësit izraelitë, palestinezë dhe jordanezë

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG