Lidhje

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi intervistohet në Hagë


Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi intervistohet në Hagë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, hyri sot në Prokurorinë e Posaçme në Hagë që trajton pretendimet për krime gjatë dhe pas luftës në Kosovë. Ai tha se ishte i gatshëm të përballej me sfidën e re, siç e quajti ai, dhe të dilte i suksesshëm.

XS
SM
MD
LG