Lidhje

Media Arkivi

Princi Charles viziton Kosovën


Në Kosovë, po qëndron në vizitë Princi britanik, Charles dhe Dukesha e Cornwall, Camilla ku janë takuar me udhëheqësit e institucioneve, partive politike dhe organizatave të ndryshme.

XS
SM
MD
LG