Lidhje

Princi Charles viziton Kosovën


Princi Charles viziton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Në Kosovë, po qëndron në vizitë Princi britanik, Charles dhe Dukesha e Cornwall, Camilla ku janë takuar me udhëheqësit e institucioneve, partive politike dhe organizatave të ndryshme.

XS
SM
MD
LG