Lidhje

Media Arkivi

Panairi i librit në Prishtinë


Në Prishtinë, që nga shtatë qershori, është duke u mbajtur panairi i librit. Botues nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, ofruan me mijëra tituj të rinj librash dhe disa mijëra tituj ribotimesh. Organizatorët thonë se cilësia e panairit ka ardhur duke u përmirësuar.

XS
SM
MD
LG