Lidhje

Problemet mjedisore në Liqenin e Shkodrës


Rrjeti për Mbrojtjen e Natyrës në Shqipëri po punon për identifikimin e problematikave në 16 zona të mbrojtura, që gjenden në 9 qarqe të vendit. Pjesë e monitorimit është edhe Liqeni i përbashkët i Shkodrës.

Problematikat mjedisore dhe Liqeni i Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG