Lidhje

Prodhimet shqiptare të veshjeve


Prodhimet shqiptare te veshjeve

Kriza ekonomike evropiane, ka nxitur disa ndërmarrje shqiptare që punojnë për tregjet evropiane, të gjejnë forma te reja për ecurinë e prodhimit dhe tregjet

Kriza ekonomike evropiane, ka nxitur disa ndërmarrje shqiptare që punojnë për tregjet evropiane, të gjejnë forma te reja për ecurinë e prodhimit dhe tregjet. Ndërmarrja "Shqiperia Trikot", me e madhja në Shqipëri për prodhimin e veshjeve te brendshme, organizoi në Shkodër paraqitjen e koleksionit të ri të veshjeve të saj të markes Cotonela, ne prani të gjithe menaxhereve të tregtimit të rajoneve të Italise. "Shqiperia Trikot" aktualisht punëson mbi 600 punëtorë.
Prodhimet shqiptare të veshjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00
XS
SM
MD
LG