Lidhje

Projekte zhvillimi në Kelmend


Projekte zhvillimi në Kelmend
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:50 0:00

Vitet e fundit, nga zona veriore e Shqipërisë janë larguar shumë të rinj për shkak të infrastrukturës malore të dëmtuar, nivelit të lartë të papunësisë dhe vështirësive ekonomike.

XS
SM
MD
LG