Lidhje

Protesta në Beograd kundër kufizimeve për konoravirusin


Protesta në Beograd kundër kufizimeve për konoravirusin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Dhjetëra policë dhe protestues u plagosën gjatë trazirave në Beograd që shpërthyen pas rivendosjes nga presidenti Aleksandër Vuçiç të ndalimit të lëvizjeve gjatë fundjavës për shkak të përkeqësimit të situatës me koronavirusin.

XS
SM
MD
LG