Lidhje

Media Arkivi

Protestë kundër ndotjes në Tetovë


Protestë kundër ndotjes në Tetovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Sot në Tetovë protestuan përfaqësues të shoqërisë civile dhe banorë kundër shkallës së lartë të ndotjes së ajrit që po e bën një fabrikë për përpunimin e metaleve.

XS
SM
MD
LG