Lidhje

Protesta dhe përplasje në Shqipëri


Protesta dhe përplasje në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Protesta në autostradën që lidh vendin me Kosovën, kundër vendosjes së taksës për kalimin e saj, u shndërrua në një përplasje të dhunshme mes forcave të policisë dhe manifestuesve, të cilët i vunë më pas flakën sporteleve të ngritura për pagesën e taksës.

XS
SM
MD
LG