Lidhje

Protesta kundër devijimit të Radikës dhe Vjosës


Protesta kundër devijimit të Radikës dhe Vjosës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Në Tiranë, Aleanca kundër Devijimit të Lumenjve Radika dhe Vjosa i kërkoi qeverisë shqiptare që të kundërshtojë projektet e qeverive greke dhe maqedonase në këtë fushë, sepse janë në dëm të Shqipërisë.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG