Lidhje

Tirana përfshihet nga protesta


Tirana përfshihet nga protesta
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Në Shqipëri, për më shumë se 4 orë protesta e opozitës u shoqërua me sulme të përsëritura ndaj selisë së qeverisë. Policia nuk ndërhyri, por nga brenda godinës u përdorën pompat e ujit dhe gazi lotsjellës për të sprapsur protestuesit.

XS
SM
MD
LG