Lidhje

Media Arkivi

Protesta te Liqeni Artificial


Në Shqipëri, policia njoftoi se ka bërë kallzim ndaj 9 deputetëve të partisë demokratike të përfshirë dje në protestat në Parkun e Liqenit në Tiranë, ku pati dhe përplasje fizike me policinë.

XS
SM
MD
LG