Lidhje

Protestë e opozitës në Shkodër


Protestë e opozitës në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Banorët e Shkodrës protestuan sot në qendër të qytetit kundër asaj që ata e quajtën keqqeverisje, korrupsion qeveritar, mungesë të sigurisë dhe mosmbajtje të premtimeve. Protesta e sotme në qytetin e Shkodrës u thirr nga Partia Demokratike dhe aleatët e saj në opozitë, të cilët kanë nisur ditët e fundit një numër protestash në qytete të ndryshme të vendit, në prag të protestës kryesore, të thirrur prej tyre me 16 shkurt në Tiranë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG