Lidhje

Media Arkivi

Kosovë: Debat mbi protestat


Qeveria e Kosovës dhe partitë opozitare janë përfshirë në debate në rrjetet sociale, një ditë pas protestës së mijëra vetave në Prishtinë e cila u përmbyllë me incidente të dhunshme. Palët pajtohen vetëm në dënimin e incidenteve.

XS
SM
MD
LG