Lidhje

Kosovë: Debat mbi protestat


Kosovë: Debat mbi protestat
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Qeveria e Kosovës dhe partitë opozitare janë përfshirë në debate në rrjetet sociale, një ditë pas protestës së mijëra vetave në Prishtinë e cila u përmbyllë me incidente të dhunshme. Palët pajtohen vetëm në dënimin e incidenteve.

XS
SM
MD
LG