Lidhje

Media Arkivi

Incidente gjatë protestës në Prishtinë


Incidente të dhunshme shënuan përmbylljen e protestës së mijëra qytetarëve në Prishtinë të cilët kërkuan shkarkimin e një ministri serb në qeverinë e Kosovës dhe sic thuhet mbrojtjen e kompleksit të minierave Trepça.

XS
SM
MD
LG