Lidhje

Jehona e protestave në zyrat e PS


Jehona e protestave në zyrat e Partisë Socialiste
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Në Tiranë, Partia Socialiste zhvilloi sot një mbledhje për protestat e studentëve dhe kërkesat e tyre ekonomike dhe akademike. Jeta universitare e vendit është paralizuar gjatë gjithë dhjetorit. Studentët kanë braktisur auditoret, dhe thonë se do të vazhdojnë në janar protestat, deri në plotësimin e kërkesave të tyre.

Jehona e protestave në zyrat e Partisë Socialiste
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG