Lidhje

Një qendër futuriste argëtimi


Një qendër futuriste argëtimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Teknologjia po ndryshon me shpejtësi mjedisin që na rrethon. Ka nga ata që shqetësohen se shumë njerëz shpenzojnë kohë të tepruar duke luajtur lojëra elektronike dhe jo aq kohë në komunikim me të tjerët. Në Los Anxhelos, ka një vend ku mund t’i bësh të dyja.

XS
SM
MD
LG