Lidhje

Muzika shqiptare, lëndë në universitet amerikan


Muzika shqiptare, lëndë në universitet amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:06 0:00

Në fakultetin e muzikës së universitetit publik të Montclair-it, në Nju Xhersi, tani mund të studiohet muzika shqiptare. Me studentët amerikanë punojnë dy emra të njohur: Raif Hyseni dhe Merita Halili.

XS
SM
MD
LG